Biz

Kimiz?

Afyon Kocatepe Üniversitesi’nin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde lisans eğitimimi tamamladıktan sonra farklı sektörlerde hem hayat hem de iş tecrübelerim oldu. Öğrendiklerimi bir birikim olarak değerlendirip en verimli şekilde ülkeme, aileme ve çevreme fayda sağlamak için paylaşmaya öncelik verecek bir iş ve yaşam tarzı kurmak üzerine inançla 2010 yılının Eylül ayında genç bir girişimci olarak tercüme sektöründe faaliyet gösteren bu şirketi kurmaya karar verdim.

Sincan Tercüme’yi açtığımız ilk gün kendime şunu söyledim:“Ankara Sanayi Odası’nın 1. Organize Sanayi Bölgesi’ni kurması büyük bir emek ve bilgi birikiminin yansıması. Burada faaliyet gösteren ve ülke ekonomisine destek veren fabrikalar yılların deneyimini Sincan Organize Sanayi’sine taşıyarak işlerini büyütm üşler. Biz de tercümeleri yılların tecrübesiyle harmanlanmış tercümanlar ile çalışarak, kaliteden ödün vermeden, sistemli ve düzenli çalışmayla hazırlamalıyız.”

sincan tercume

Tercüme sektörü de başka birçok sektör gibi her geçen gün güncellenmekte ve teknoloji ile yarışmaya devam ederek önemli adımlar atmaktadır. Biz de her geçen gün daha büyük bir aile olmaya ve zamanın getirdiği güncellemelere ayak uydurmaya gayret ediyoruz.

Tercüme sektörüne başladığımız ilk günlerde başlıca İngilizce, Rusça, Almanca, Fransızca ve Arapça gibi dillerde yazılı ve sözlü tercüme hizmeti vermekteyken bugün 50’den fazla dilde yazılı ve sözlü tercüme hizmeti vererek her geçen gün dil çeşitliliğimizi arttırmaya devam ediyoruz.

Hizmet verdiğimiz bölgeler başlangıçta Sincan Organize Sanayi Bölgesi, Sincan, Etimesgut, Törekent, Yenikent gibi yakın semtler ve ilçeler iken her geçen gün hizmet alanımızı genişleterek Ostim, İvedik Organize Sanayi Bölgesi, Ümitköy, Çankaya, Altındağ, Mamak, Kızılay ve tüm Ankara ardından İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Antalya gibi büyük şehirler olmak üzere tüm Türkiye hatta farklı ülkelere uzanan bir tercüme hizmet sağlayıcısı olarak Rusya, Almanya, Fransa, İran, Çin, Ukrayna, Gürcistan, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İngiltere, Hollanda, Norveç, Belçika, Irak ve Suriye diye giden uzun bir listeye bir dünya çeviri yaptık ve yavaş yavaş emin adımlarla bugüne geldik.

Neden

Sincan Tercüme?

Ankara’da tercüme hizmetleri sunan birçok farklı yer bulunmaktadır. Sincan ise başkentin en kalabalık ilçelerinden biridir ve birçok farklı hizmetin sunulduğu bir merkez konumundadır. Tercüme hizmetleri de bu hizmetler arasında yer almaktadır. Sincan ilçesi, Ankara'nın merkezine yakın bir konumda yer almaktadır ve ulaşım açısından da oldukça kolaydır. Bu nedenle, Sincan'da bulunan tercüme büromuza ulaşmak oldukça kolaydır.

Sincan Organize Sanayi’sinin girişinde bulunan tercüme büromuz 50’den fazla çeşitli dilde çeviri hizmeti sunmaktadır, alanında uzman tercümanlarla çalışırız, müşteri memnuniyetine önem veririz, işimizi titizlikle yaparız bu da tercümenin kalitesini arttırır. Ancak, tercüme hizmeti almadan önce seçtiğiniz tercüme hizmeti sağlayıcısının güvenilirlik, kalite ve fiyat açısından ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan emin olmanız önemlidir.

Sincan Tercüme

Ekibimiz!
logo

Hakan Atlıhan

Yönetici

logo

Emine Arslan Yıldırımm

Proje Koordinatörü

logo

Erdem Nazlı

Muhasabe

logo

Ecemnaz Akdulun

Proje Koordinatörü

logo

Marina Atlıhan

Tercüman

logo

İlkay Özkeskin

Tercüman

logo

Sezin Özkılıç

Tercüman

header-image
Bize Ulaşın

1. OSB. Ahi Evran Mahallesi ASO Bulvarı Sinova
İş Merkezi Kat: 1 No: 4/52 Sincan/ANKARA

2023

Tüm hakları saklıdır.